Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwońico_call_qaxwsr

tel. 602 299 624

Projektujemy i wykonujemy systemy oświetleniowe (głównie w dyskotekach i pubach). Montujemy i serwisujemy nagłośnienie o dowolnych mocach.Bezpośrednio współpracujemy z najlepszymi firmami wytwarzającymi sprzęt audio i efekty świetlne (nie tylko w kraju, ale także za granicą), co pozwala nam znacząco obniżyć koszty zakupu. Projektanci sami nadzorują wykonanie systemów, co gwarantuje ich niezawodność i absolutną zgodność z wcześniejszymi założeniami. Wykonujemy także prace serwisowe i modernizacyjne instalacji (także tych nie będących dziełem naszych specjalistów).

aranz1

Posiadamy zgraną i doświadczoną ekipę. Są to ludzie o dużym doświadczeniu. Projekty powstają nie tylko w oparciu o wiedzę czysto teoretyczną, ale także w oparciu o ogromna praktykę, jaką posiedli przez lata pracy w branży rozrywkowej. Każdy projekt powstaje po wnikliwej analizie indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze jest unikalny i dostosowany do danego lokalu. Uwzględnia możliwość rozbudowy i wymiany poszczególnych elementów. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już setki instalacji w znanych klubach w całej Polsce.

aranz2

Prowadzimy także serwis naprawczy sprzętu oświetleniowego, nagłośnieniowego oraz profesjonalnych odtwarzaczy CD.Niezaprzeczalnym wyrazem uznania jest fakt, że kilka znanych firm wysyła nam swoje produkty znajdujące się w fazie testów, z prośbą o dokonanie oceny przez nasz zespół. Ponieważ dbamy o klienta to wycena usługi odbywa się dopiero po analizie projektu i konsultacji z kontrahentem. Zawsze płacicie Państwo TYLKO za to, co rzeczywiście jest potrzebne!!! W galerii znajdziecie kilkanaście naszych projektów w najbardziej renomowanych klubach i dyskotekach w Polsce.