Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń   ico_call_qaxwsr

tel. 602 299 624

Początki firmy sięgają 1994 roku, kiedy jeszcze pod inną nazwą zajmowała się profesjonalnym montażem systemów car- audio oraz sprzedażą efektów dyskotekowych i montażem oświetlenia w klubach. Powoli jednak specjalizacja firmy przesunęła się w stronę kompleksowej obsługi klubów i dyskotek. Obecnie projektujemy i montujemy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie lokali. Dysponujemy doświadczoną ekipą projektantów oraz serwisantów. Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

onas1

W naszej ofercie znajdziecie państwo również usługi w zakresie profesjonalnego nagłaśniania oraz oświetlania imprez. Posiadamy nowoczesne systemy nagłaśniające wraz z profesjonalnymi urządzeniami emisyjno - transmisyjnymi oraz oświetlenie estradowe konwencjonalne i efektowe znanych firm światowych. Umożliwia to nagłośnienie i oświetlenie wszelkiego rodzaju uroczystości niezależnie od jej wielkości, począwszy od bankietu dla kilkudziesięciu osób, poprzez pokazy mody, imprezy sportowe oraz trasy koncertowe czołowych zespołów. Posiadamy także profesjonalną estradę wraz z podestami scenicznymi, której wymiary możemy dostosować indywidualnie do potrzeb klienta.

onas2

Ostatnimi czasy rozszerzyliśmy naszą działalność o kolejną gałąź, którą jest montaż i serwis profesjonalnych systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Wykonywaliśmy instalacje dla klientów instytucjonalnych takich jak szkoły, urzędy gminy itp. 

Każde zamówienie jest dla nas najważniejsze!!!